Tenkořezné rámové pily - Jak to děláme?

PoptávkaPoptávka

Vlastní zkušenost je nejlepším zdrojem informací nutných pro další vývoj optimálního výrobního stroje. Tyto zkušenosti čerpají pracovníci naší společnosti již desetiletí ve výrobě polotovarů pro tužkárenskou výrobu. Z praxe pro praxi - tak lze označit to, co přináší rozhodující technický náskok našich strojů.

Výroba prkének NEVA

24 hodin denně pracují tenkořezné rámové pily již mnoho let v těžkých provozech. To je základem nikdy nekončícího vývoje a neustálého zdokonalování našich strojů. V různých oblastech nasazení prověřují naši zákazníci kvalitu našich strojů až do "morku kostí". Proto jsou pro vývoj a konstrukci strojů využity nejmodernější metody a nejmodernější technika. Dřívější zdlouhavé postupy výpočtů strojních součástí zcela nahradily počítačové simulace, které prověří každý detail nového řešení ještě před tím, než se tento dostane k obráběcímu stroji. Metoda konečných prvků MKP a CAD systémy upozorní i na chyby, které by se mohly projevit u zákazníka až za několik let. Precizní a neošizené výrobní postupy, které dnes, bohužel, hlavně z úsporných důvodů mnohde vycházejí z módy, stavíme na první místo. A výsledek - výrobní stroje, které jsou vždy o rozhodující technický krok vpřed.

Návrh součástek a dílů

NEVA strojírenská výroba v Kardašově Řečici - zde vzniká ve spojení šikovnosti a nejnovějších výrobních metod výsledek výzkumu, vývoje, letitých zkušeností a trpělivosti.

Montáž strojů Výroba součástí strojů
 
Tenkořezná rámová pila - montáž

Zpět