Scies alternatives à coupe fine - Comment faisons-nous ?

Scies alternatives

Vlastní zkušenost je nejlepším zdrojem informací nutných pro další vývoj optimálního výrobního stroje. Tyto zkušenosti čerpají pracovníci naší společnosti již desetiletí ve výrobě polotovarů pro tužkárenskou výrobu. Z praxe pro praxi - tak lze označit to, co přináší rozhodující technický náskok našich strojů.

24 hodin denně pracují naše tenkořezné rámové pily již mnoho let v těžkých provozech po celém světě. To je základem nikdy nekončícího vývoje a neustálého zdokonalování našich strojů. V různých oblastech nasazení prověřují naši zákazníci kvalitu našich strojů až do "morku kostí". Proto jsou pro vývoj a konstrukci strojů využity nejmodernější metody a nejmodernější technika. Dřívější zdlouhavé postupy výpočtů strojních součástí zcela nahradily počítačové simulace, které prověří každý detail nového řešení ještě před tím, než se tento dostane k obráběcímu stroji. Metoda konečných prvků MKP a CAD systémy upozorní i na chyby, které by se mohly projevit u zákazníka až za několik let. Precizní a neošizené výrobní postupy, které dnes, bohužel, hlavně z úsporných důvodů mnohde vycházejí z módy, stavíme na první místo. A výsledek - výrobní stroje, které jsou vždy o rozhodující technický krok vpřed.

NEVA strojírenská výroba v Kardašově Řečici - zde vzniká ve spojení šikovnosti a nejnovějších výrobních metod výsledek výzkumu, vývoje, letitých zkušeností a trpělivosti.

            

« RETOUR À TOUT ARTICLES
PARTENAIRES
Ogden Group RfsProtech